• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Лікування очей у клініці Візіум

Всі медичні послуги надаються в центрах, експертних, ефективні, безпечні та безбоязно. Кожне з наших установ є офтальмологічним центром замкнутого циклу. А це значить, що ми допоможемо Вам вирішити будь-яку проблему з очима. Діагностику, лікування і підбір оптичної корекції ми проводимо за стандартизованими клінічним протоколам, застосовуючи інноваційні технології.

 

Захворювання

Для кожної людини дуже важливо бути здоровим. Успішна кар'єра, відносини з рідними та колегами, вирішення побутових питань - все це залежить від стану організму. Хвороби і нездужання створюють серйозні труднощі, яких цілком можна уникнути при своєчасних обстеженнях і лікуванні.

 

Кращі офтальмологічні послуги Сєвєродонецька

Лікування катаракти в Сєвєродонецьку, глаукоми, патологій сітківки, скловидного тіла та інших офтальмологічних захворювань - все це знайдете в клініці «Візіум». У наших силах допомогти кожному пацієнту, незалежно від його віку і серйозності проблеми. Наші фахівці, використовуючи передове діагностичне обладнання, проведуть комплексне обстеження очей, на підставі якого буде підібрано оптимальне лікування. Ми знаємо, як відновити зір і зберегти його. Наш центр офтальмології в Сєвєродонецьку один з кращих, переконайтеся в цьому особисто.

Послуги клініки Сєвєродонецька

До нас варто звернутися тим, у кого є хронічні захворювання очей, хто піддавався травматичного впливу, у кого виникли неприємні симптоми:

  • почервоніння;
  • біль і печіння в оці;
  • світлобоязнь;
  • порушення контрастності і ін.

Також регулярні огляди у офтальмолога повинні проходити жителі Сєвєродонецька, старше 45 років, жінки, які планують вагітність.

У нашій клініці проводяться лазерні методи лікування, лікування катаракти, глаукоми, міопії, далекозорості, астигматизму. У нас потужна база для проведення витреоретинальной хірургії, що дозволяє запобігти відшарування сітківки, відновити прозорість оптичних середовищ, позбутися від патологій склоподібного тіла.

Одна з найбільш затребуваних процедур - лазерна корекція короткозорості в Сєвєродонецьку. Без болю, крові, тривалого відновлення, стаціонарного лікування вона дозволяє досягти високих результатів. Також ми надамо компетентну допомогу при травмах, видалимо з очей сторонні предмети, допоможемо вилікувати запальні та інфекційні захворювання. Процедура проводиться фахівцями мережі офтальмологічних клінік "ВІЗІУМ" за адресою м.Київ, пр-т Г. Сталінграду, 55.

Ми працюємо і з найменшими пацієнтами Сєвєродонецька. Вчасно проведене лікування далекозорості у дітей допоможе зберегти хороший зір протягом усього життя. Досвідчені дитячі офтальмологи знайдуть підхід до кожної дитини і проведуть щадне лікування.

У нас є власна оптика, де вам підберуть будь-які види окулярів і контактних лінз, в тому числі і нічних.

Ми працюємо для кожного пацієнта Сєвєродонецька, пропонуємо широкий спектр послуг, доступні ціни. Для пенсіонерів діють додаткові знижки. Записатися на корекцію зору або іншу офтальмологічну процедуру можна по телефону або через форму сайту.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее