• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Лікування очей у клініці Візіум

Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. Проводимо хірургічні операції різних рівнів складності. Усі послуги надаються в мережі "Візіум" - експертно, безпечно та безболісно. Кожна з наших медичних установ є офтальмологічним центром повного циклу. А це означає, що ми допоможемо Вам вирішити будь-яку проблему із зором.

 

Захворювання

Для кожної людини дуже важливо бути здоровим. Успішна кар'єра, відносини з рідними та колегами, вирішення побутових питань - все це залежить від стану організму. Хвороби і нездужання створюють серйозні труднощі, яких цілком можна уникнути при своєчасних обстеженнях і лікуванні.

 

Послуги офтальмологічного центру «Візіум» у Києві

Офтальмологічна клініка «Візіум» - надійний помічник у лікуванні різних захворювань очей та у відновленні зору незалежно від причини його зниження. У нашому розпорядженні сучасне діагностичне та лікувальне обладнання провідних світових брендів (один з кращих лазерів Ексімер в Києві), досвідчені лікарі-офтальмологи, здатні знайти індивідуальні рішення для кожного пацієнта.

Перелік основних послуг

У нашій клініці проводиться велика кількість офтальмологічних процедур, а саме:

- Повна комп'ютерна діагностика зору. Для надання всієї інформації про стан очей пацієнта, гостроту зору та виявлення наявності різних патологій.

- Лазерна корекція зору в Києві. Направлена ​​на відновлення зору швидко, без болю та крові. Застосовується для лікування астигматизму, міопії, гіперметропії.

- Хірургія сітківки та склоподібного тіла. Являє собою малоінвазивної амбулаторну процедуру, що запобігає процесу відшарування сітківки, яка підвищує прозорість оптичних середовищ, що знімає патології склоподібного тіла.

- Лазерне лікування сітківки. Безпечний і безболісний метод профілактики відшарування сітківки.

- Дитяча офтальмологія. Надання повного спектра діагностичних і лікувальних процедур найменшим пацієнтам.

- Оптика. Підбір будь-яких видів окулярів, в тому числі сонцезахисних, захисних, іміджевих, автомобільних, м'яких і жорстких контактних лінз.

- Лікування катаракти в Києві за методикою факоемульсифікації. Професійно виконана процедура допоможе не тільки запобігти втраті зору, але і повернути його. Всього 30 хвилин та якість вашого життя помітно покращиться.

- Підбирання нічних лінз. Застосовуються для корекції зору при короткозорості і далекозорості. Лінзи використовують вночі — уві сні, після чого вони дають виражений ефект, який зберігається протягом дня.

- Лікування глаукоми в Києві — лазерне, хірургічне, проведення комбінованих операцій. Це єдиний спосіб зупинити розвиток захворювання і запобігти повній втраті зору.

Щоб записатися на прийом до офтальмолога Києва в клініці «Візіум», зв'яжіться за вказаним номером на сайті або надішліть онлайн-запит для зв'язку з реєстратурою.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее