• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація
Яку версію сайту бажаєте використати
Російська версія
Украінська версія

Досвідчені лікарі

У нашій команді понад 50 професійних лікарів-офтальмологів, кожен професіонал найвищого рівня з великим практичним досвідом у діагностиці та лікуванні захворювань очей. Серед наших фахівців є кандидати медичних наук, офтальмохірурги, вітриоретинальні хірурги, ритинологи, ортокератологи, дитячі офтальмологи та фахівці інших вузьких спеціалізацій. Всі лікарі регулярно підвищують свою кваліфікацію, беруть участь в українських і міжнародних наукових конференціях, симпозіумах.

Ніна Георгіївна Грекова

Завідуюча відділенням. Лікар-офтальмолог вищої категорії.

Ніна Георгіївна провідний ретинолог, спеціалізується на лазерних методах лікування захворювань заднього і переднього відрізка ока. Займається лікуванням дистрофічних захворювань сітківки, діабетичної ретинопатії, макулодистрофії, глаукоми, вторинної катаракти та ін. Регулярно бере участь в наукових конференціях в Україні та за кордоном.

Автор статей по лазерному лікуванню центральних і периферичних дистрофій сітківки, діабетичної ретинопатії у дітей і дорослих, з порівняльного аналізу фізіотерапевтичного і хірургічного лікування атрофії зорового нерва при глаукомной і інших оптичних нейропатиях.

Пройшла 66-ті Тюбінгенські курси з питань проблем відшарування сітківки і витреоретинальной хірургії на базі офтальмологічної кафедри Військово-медичної академії ім. Кірова, м.Санкт-Петербург.

Стаж роботи: 35 років.

Записатися

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее