• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація
Яку версію сайту бажаєте використати
Російська версія
Украінська версія

Досвідчені лікарі

У нашій команді понад 50 професійних лікарів-офтальмологів, кожен професіонал найвищого рівня з великим практичним досвідом у діагностиці та лікуванні захворювань очей. Серед наших фахівців є кандидати медичних наук, офтальмохірурги, вітриоретинальні хірурги, ритинологи, ортокератологи, дитячі офтальмологи та фахівці інших вузьких спеціалізацій. Всі лікарі регулярно підвищують свою кваліфікацію, беруть участь в українських і міжнародних наукових конференціях, симпозіумах.

Анна Іванівна Турчин

Лікар-офтальмолог вищої категорії.

Спеціалізація: доросла та дитяча офтальмологія, ортокератологія.

Вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «офтальмологія» з 2007 року. Автор 16 друкованих праць, опублікованих в українських та зарубіжних виданнях.

Неодноразово брала участь в наукових конференція як в Україні та і за кордоном. Три усних доповіді з презентаціями на конференціях з міжнародною участю (Донецьк, Харків, Київ); один доповідь на з'їзді офтальмологів України (Одеса); п'ять стендових доповідей на Congress of the ESCRS (Лондон, Стокгольм, Берлін, Париж, Відень); п'ять доповідей на засіданнях офтальмохірургічних клубу України, організованих компанією Alcon ..

Записатися

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее