• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Досвідчені лікарі

У нашій команді понад 50 професійних лікарів-офтальмологів, кожен професіонал найвищого рівня з великим практичним досвідом у діагностиці та лікуванні захворювань очей. Серед наших фахівців є кандидати медичних наук, офтальмохірурги, вітриоретинальні хірурги, ритинологи, ортокератологи, дитячі офтальмологи та фахівці інших вузьких спеціалізацій. Всі лікарі регулярно підвищують свою кваліфікацію, беруть участь в українських і міжнародних наукових конференціях, симпозіумах.

Рада Олександрівна Пархомець

Лікар-офтальмолог дитячий, ортокератологія.

Активно займається науково-дослідницькою роботою. Автор 30 наукових публікацій і статей, учасник всеукраїнських та міжнародних конференцій. Призер Всеукраїнського конкурсу молодих вчених-офтальмологів (м.Севастополь 2012р.). Є автором патенту на корисну модель - таблиця для перевірки зору у дітей дошкільного віку (2014 року)

Успішно займається діагностикою та лікуванням очних захворювань у дітей, корекцією короткозорості, далекозорості і астигматизму терапевтичними методами лікування. Проводить зондування носо-сльозних каналів у новонароджених.

Є членом європейської академії ортокератологіі.

З 1 березня 2017 року є асистентом, а з 1 вересня 2017 - клінічним ординатором кафедри офтальмології Донецького національного медичного університету.

Загальний стаж роботи: 7 років.

Записатися

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее